AdSense

KONTAKT
Jesteś na najpopularniejszym w Polsce edukacyjnym
blogu  plastyczno-kreatywnym.

Masz dla mnie propozycję? Napisz.

artbookbea@gmail.com

Mój fanpage skupia już > dwudziestotysięczną społeczność.
Blog jest w 99% czytany przez kobiety związane zawodowo z edukacją.

Są to głównie nauczycielki przedszkola, edukacji wczesnoszkolnej, plastyki, wychowawczynie świetlic, pedagożki, psycholożki, logopedki, terapeutki, animatorki kultury, nianie i mamy.
Najliczniejsza grupa wiekowa to 25 - 44.

Dołącz do Pań Kreatywnych!

Polityka prywatności


Administratorem danych jest Beata En, autorka bloga kreatywnepraceplastyczne.blogspot.co.uk, adres e-mail: artbookbea@gmail.com 

Dane osobowe czytelników bloga są przetwarzane, w celu prawidłowego administrowania systemem komentarzy na blogu. Twoje dane osobowe - imię i nazwisko, adres e-mail, których podanie jest niezbędne do komentowania postów przetwarzane są za twoją zgodą, wyrażoną w chwili pozostawienia komentarza pod jakimkolwiek wpisem na blogu.

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

W związku z przetwarzaniem twoich danych osobowych przysługuje ci prawo wycofania swojej zgody w dowolnym czasie i bez podania przyczyny. Wycofanie zgody spowoduje, że zostanie usunięty twój komentarz pod wpisem. Wycofanie zgody nie wpłynie na dotychczas dokonane czynności. Twoje dane osobowe przechowuję do czasu usunięcia komentarza użytkownika na blogu.

Blog funkcjonuje w serwisie Blogger - blogspot.co.uk (Google), gdzie na serwerze gromadzone są dane (cała zawartość bloga).
Strona zawiera plugin do serwisu społecznościowego Facebook (Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, California, 94025, USA). Plugin Facebooka na moim blogu jest oznaczony logo Facebook. Plugin ten bezpośrednio połączy Was z profilem "kreatywne prace plastyczne" na serwerze Facebooka. Facebook może wówczas uzyskać informacje, że odwiedzaliście bloga ze swojego adresu IP. Jeżeli odwiedzacie blog będąc zalogowanymi na swój profil na Facebooku, Facebook zarejestruje informację o wizycie. Nawet jeżeli nie jesteście zalogowani Facebook jest w stanie pozyskiwać informacje o adresie IP.
Facebook nie przekazuje informacji o gromadzonych danych i sposobie ich wykorzystania. Jeżeli nie życzycie sobie, aby Facebook mógł pozyskiwać informacje dotyczące waszych wizyt na blogu, doradzam wcześniejsze wylogowanie się z waszego konta na Facebooku.