AdSense

KONTAKTJesteś na najpopularniejszym 
edukacyjnym blogu plastycznym. 

Jeśli masz dla mnie propozycję współpracy - napisz:

Mój fanpage obserwuje już > 47 tysięcy osób.

Blog jest w 99% czytany przez kobiety związane zawodowo z edukacją.

Są to głównie nauczycielki przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej, świetlic, plastyki, szkół specjalnych, pedagożki, logopedki, instruktorki plastyki, terapeutki pedagogiczne, arteterapeutki i mamy.

Najliczniejsza grupa wiekowa to 25 - 44 lata.


Polityka prywatności

Administratorem danych jest autorka bloga kreatywnepraceplastyczne.blogspot.com, adres e-mail: artbookbea@gmail.com 
Dane osobowe czytelników bloga są przetwarzane, w celu prawidłowego administrowania systemem komentarzy na blogu. Twoje dane osobowe - imię i nazwisko, adres e-mail przetwarzane są za Twoją zgodą, wyrażoną w chwili pozostawienia komentarza pod jakimkolwiek wpisem na blogu.
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo wycofania swojej zgody w dowolnym czasie i bez podania przyczyny. Wycofanie zgody spowoduje usunięcie komentarza pod wpisem. Wycofanie zgody nie wpłynie na dotychczas dokonane czynności. Twoje dane osobowe przechowuję do czasu usunięcia komentarza na blogu.
Blog funkcjonuje w serwisie Blogger - blogspot.com (Google), gdzie na serwerze gromadzone są dane (cała zawartość bloga).
Strona zawiera plugin do serwisu społecznościowego Facebook.